6b.krestanka.cz

Aktuality


Vážení rodiče,
máme za sebou další měsíc domácí výuky. Chtěla bych Vám touto cestou vysmeknout velkou pochvalu, jak ji zvládáte. Vy i Vaše děti jste úžasní.

V polovině června se bude uzavírat klasifikace. Prosím, podívejte se společně s dětmi do Bakalářů a zkontrolujte si známky. Pokud budete mít u některých předmětů málo známek (tři a méně) nebo nerozhodně, zašlete příslušnému učiteli úkoly. Bude Vám vděčný, protože každá známka se počítá. Tímto bych chtěla také požádat, abyste mi zaslali úkoly z dějepisu. U některých mám velmi málo známek a některé nejsou úplně hezké. Byla by škoda, aby vysvědčení kazil dějepis.

Příští týden se s většinou třídy opět sejdeme. Moc se na Vaše děti těším. Bližší informace k dobrovolné výuce Vám zašlu skrze hromadný e-mail. Jelikož jsme tento školní rok přišli o školní foto, rozhodla jsem se, že se příští týden vyfotíme sami a uděláme se originální školní foto 6. B ☺. Prosím ty, co do školy nemohou přijít, aby se vyfotili s rouškou (foto jako na občanku), a poslali mi foto na e-mail.
 
Přeji Vám i Vašem ratolestem krásný týden.
 
Zdraví
Mgr. Ivana LakušováRADY PRO ŽÁKY:
1. Zaměř se na hlavní předměty – čeština, matika, jazyky.
2. Pečlivě čti zadání.
3. Pokud si s čímkoliv nevíš rady, kontaktuj příslušného vyučujícího (kontakty na ně jsou v záložce Domácí výuka na stránkách školy).
4. Kontaktuj vyučujícího, pokud nemůžeš nebo nemáš možnost práce na PC, chybí ti tiskárna, programy, připojení k internetu.
5. Dopřej si odpočinek.

Odkazy, které by Vám mohli pomoci:
https://www.fraus.cz/cs/ucenidoma - elektornické učebnice Fraus
https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka/ - výkový pořad ČT
https://edu.ceskatelevize.cz/ - tisíce vzdělávacích videí
https://www.mlp.cz/cz/katalog-on-line/eknihy/ - e-knihy zdarma ke stažení
https://temata.rozhlas.cz/ctenarskydenik - audioknihy 
Copyright © 2020 6b.krestanka.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.